Pohár KK Chemička Sokolov 2010-2011
Přehled zápasů základní turnajové části
(Kliknutím na
zobrazíte zápis z utkání.)
Proxima – 0 |
1307 : |
|
Zápas : 201 |
27.10.2010 |
|
D: Slabochová M. 226, Knotek P. 209, Plechatý R. 249, Skalická D. 214, Jámová J. 247, Skalický V. 162 |
H: – |
Proxima zahrála svůj standard. Radek a Jitka - slušná práce, rezervy lze jistě najít u Vency.
Spajci – Kotelna |
1318 : 1457 |
|
Zápas : 202 |
27.10.2010 |
|
D: Horváth L. 201, Černá M. 227, Seidler Z. 219, Simonyiová E. 202, Jiroušek J. 219, Simonyi R. 250 |
H: Hromada L. 260, Krůta P. 244, Kadlec J. 220, Kovačíková R. 252, Bošina S. ml. 256, Hasman V. 225 |
Spajci předvedli jeden ze svých lepších výkonů, dařilo se Romanovi.
Kotelna sice zahrála slušný standard, ovšem dva výkony okolo 220 znamenají, že se na loňské výkony dívá
přece jen z dálky. Nejlépe zahrál Luboš Hromada.
Korund – Dravex |
1346 : 1237 |
|
Zápas : 203 |
3.11.2010 |
|
D: Baron J. 243, Fazekaš A. 208, Alfonso R. 239, Šedivec M. 229, Číž V. 253, Štolc J. 174 |
H: Koš J. 142, Buc R. 230, Buc M. 247, Přibyl F. 201, Brzek M. 233, März J. 184 |
Korund udělal důrazný krok k postupu, Dravexu se nedařilo. Nadstandardně v rámci utkání jen Vláďa Číž a Milan Buc.
Kontakt – OHM |
1494 : 1501 |
|
Zápas : 204 |
3.11.2010 |
|
D: Kleiner L. 223, Schimmer R. 251, Paťha L. 236, Tůmová K. 266, Guba J. 286, Guba H. 232 |
H: Přichystal J. 229, Bošina S. st. 243, Opitz R. 269, Slanina S. 252, Tůma A. 241, Mlejnek J. 267 |
Oboustranně pěkné výkony, vyrovnané utkání. Skvěle Jirka Guba, výborně Květa Tůmová, Roman Opitz, Jarda Mlejnek.
C.H.A.N.C.E. – Prodejx |
1471 : 1512 |
|
Zápas : 205 |
10.11.2010 |
|
D: Diosegi Š. 264, Slavík H. 256, Lutonský E. 231, Flejšar J. 260, Pollnerová H. 248, Drážďanský J. 212 |
H: Páv J. 274, Janda P. 229, Ruman M. 272, Bendák J. 233, Pichrt A. 255, Junek Z. 249 |
Prodejx velmi dobře, C.H.A.N.C.E. viděla na patnáct kil také, ale závěr se nevydařil.
Výborně se předvedli Jarda Páv a Míla Ruman, vysoký standard Štěpán Diosegi a Jirka Flejšar.
Štíři – Lvice |
1378 : 1406 |
|
Zápas : 206 |
10.11.2010 |
|
D: Gubová M. 231, Kříž R. 224, Zimová Z. 204, Koutecká H. 249, Zvěřina J. 219, Veverka J. 251 |
H: Sekáčová X. 251, Obšívačová V. 221, Kohoutek P. 189, Korbelová L. 271, Cháberová K. 228, Kohoutková J. 246 |
Lvice trochu přkvapivě přeházely Štíry a obě družstva jasně směřují do další fáze Poháru.
Výborně zahrála Líba Korbelová s svým výkonem zastínila zbytek hráčů, z nichž sna dleze zmínit už jen Xenii Sekáčovou a Pepu Veverku.
OHM – Proxima |
1442 : 1389 |
|
Zápas : 207 |
24.11.2010 |
|
D: Mlejnek J. 253, Opitz R. 271, Bošina S. st. 210, Přichystal J. 210, Slanina S. 223, Tůma A. 275 |
H: Jámová J. 230, Šipka M. 225, Slabochová M. 240, Plechatý R. 250, Skalický V. 210, Skalická D. 234 |
OHM zjevně mohl lépe využít výborných výkonů Lojzy Tůmy a Romana Opitze, ale podpořil je jen Jarda Mlejnek.
Proxima nezahrála určutě špatně a postup ji nemine.
Dravex – Spajci |
1284 : 1308 |
|
Zápas : 208 |
24.11.2010 |
|
D: Přibyl F. 217, Koš J. 200, März J. 190, Buc M. 243, Buc R. 213, Brzek M. 221 |
H: Černá M. 220, Simonyiová E. 189, Jiroušek J. 243, Horváth L. 195, Horváth D. 224, Simonyi R. 237 |
Obě družstva se trápila a vypadá to, že Černý Petr bude patřit oběma soupeřům.
Kotelna – Korund |
1458 : 1310 |
|
Zápas : 209 |
1.12.2010 |
|
D: Kovačíková R. 277, Bošina S. ml. 251, Kadlec J. 237, Hasman V. 206, Krůta P. 247, Hromada L. 240 |
H: Baron J. 223, Fazekaš A. 219, Štolc J. 188, Alfonso R. 212, Šedivec M. 220, Číž V. 248 |
U Kotelny nasadila laťku hodně vysoko výtečným výkonem Růža Kovačíková, další hráči na ni však příliš
nenavázali a výkon družstva se tak do výšin nevyšplhal.
Korund něco slevil, ale vypadá to, že do čtvrtfinále proklouzne.
Lvice – Kontakt |
1381 : 1545 |
|
Zápas : 210 |
1.12.2010 |
|
D: Sekáčová X. 235, Kohoutek P. 160, Korbelová L. 255, Kohoutková J. 244, Cháberová K. 223, Obšívačová V. 264 |
H: Paťha L. 224, Kleiner L. 282, Tůmová K. 253, Guba H. 271, Guba J. 250, Schimmer R. 265 |
Kontaktu se tentokrát velmi dařilo, výkonem hodně překvapil Luboš Kleiner, hodně podpořili i Hubert Guba a Ruda Schimmer.
Celkově zatím jasně nejvyšší nához soutěže.
Lvice položily pevný základ k postupu, který zajisté potvrdí v dohrávce.
Update:
Lvice v dohrávce zahrály slušně a atakovaly šesté místo Štírů. Nakonec jim chybělo 5 kuželek.
Ale i tak jsou jejich umistění a hlavně výkon určitě pěkné.
0 – C.H.A.N.C.E. |
: 1475 |
|
Zápas : 211 |
8.12.2010 |
|
D: – |
H: Slavík H. 239, Lutonský E. 247, Drážďanský J. 244, Pollnerová H. 237, Flejšar J. 254, Diosegi Š. 254 |
C.H.A.N.C.E. měla některé rezervy, ale výkony byla bez propadáku a dohrávka ji na vyšší příčky jistě posune.
Ovšem první dvě jsou místa jsou nedostižná.
Update:
Dohrávka průměrně, ale těsně na třetí místo to stačilo - C.H.A.N.C.E. se tedy střetne s OHM.
Prodejx – Štíři |
1537 : 1414 |
|
Zápas : 212 |
8.12.2010 |
|
D: Janda P. 266, Páv J. 246, Pichrt A. 243, Ruman M. 282, Junek Z. 254, Bendák J. 246 |
H: Zimová Z. 208, Zvěřina M. 240, Zvěřina J. 257, Gubová M. 222, Veverka J. 247, Kříž R. 240 |
Prodejx opět potvrdil svou skvělou formu a pozici zatím nejlepšího družstva soutěže.
Výborné výkony Míly Rumana a Petra Jandy ostatní podrželi a vyvedli družstvo na špici pořadí.
Štíři i bez kapitánky potvrdili suverénně jistou postupovou pozici.