Pohár KK Chemička Sokolov 2007-2008
Čtvrfinálové turnaje
ČF 1
Slamont - OHM - Prodejx - Lvice
Zápas : 321
12.3.2008
Zápis:
Slamont |
1335 |
Homolka V. 224, Kadlec J. 203, Novák L. 230, Winklerová Z. 220, Jíra J. 236, Šimáček P 222 |
OHM |
1453 |
Bošina S. st. 252, Opitz R. 245, Tůma A. 243, Mlejnek J. 245, Zadražil M. 237, Kupčík A. 231 |
Prodejx |
1344 |
Alfonso R. 199, Janda P. 213, Velechovský B. 219, Pichrt A. 248, Ruman M. 243, Junek Z. 222 |
Lvice |
1253 |
Kohoutek P. 209, Kohoutková J. 225, Cháberová K. 186, Sekáčová X. 217, Chudobová L. 217, Obšívačová V. 199 |
|
Slamont |
OHM |
Prodejx |
Lvice |
1.hráč |
224 |
252 |
199 |
209 |
Pořadí / Rozdíl |
2. / -28 |
1. / 0 |
4. / -53 |
3. / -43 |
2.hráč |
203 |
245 |
213 |
225 |
Celkem |
427 |
497 |
412 |
434 |
Pořadí / Rozdíl |
3. / -70 |
1. / 0 |
4. / -85 |
2. / -63 |
3.hráč |
230 |
243 |
219 |
186 |
Celkem |
657 |
740 |
631 |
620 |
Pořadí / Rozdíl |
2. / -83 |
1. / 0 |
3. / -109 |
4. / -120 |
4.hráč |
220 |
245 |
248 |
217 |
Celkem |
877 |
985 |
879 |
837 |
Pořadí / Rozdíl |
3. / -108 |
1. / 0 |
2. / -106 |
4. / -148 |
5.hráč |
236 |
237 |
243 |
217 |
Celkem |
1113 |
1222 |
1122 |
1054 |
Pořadí / Rozdíl |
3. / -109 |
1. / 0 |
2. / -100 |
4. / -168 |
6.hráč |
222 |
231 |
222 |
199 |
Celkem |
1335 |
1453 |
1344 |
1253 |
Pořadí / Rozdíl |
3. / -118 |
1. / 0 |
2. / -109 |
4. / -200 |
ČF 2
C.H.A.N.C.E. - Kontakt - Kotelna - Štíři
Zápas : 322
17.3.2008
Zápis:
C.H.A.N.C.E. |
1436 |
Lutonský E. 215, Flejšar J. 232, Pollnerová H. 261, Páv J. 262, Slavík H. 242, Drážďanský J. 224 |
Kontakt |
1332 |
Zeman M. 194, Schimmer R. 231, Paťha L. 245, Kleiner L. 167, Guba H. 229, Guba J. 266 |
Kotelna |
1440 |
Hromada L. 238, Kovačíková R. 244, Prouzová M. 274, Bošina S. ml. 205, Vetchý P. 241, Krůta P. 238 |
Štíři |
1237 |
Knotková L. 221, Zimová Z. 199, Gubová M. 191, Stejskalová J. 235, Koutecká H. 207, Kříž R. 184 |
|
C.H.A.N.C.E. |
Kontakt |
Kotelna |
Štíři |
1.hráč |
215 |
194 |
238 |
221 |
Pořadí / Rozdíl |
3. / -23 |
4. / -44 |
1. / 0 |
2. / -17 |
2.hráč |
232 |
231 |
244 |
199 |
Celkem |
447 |
425 |
482 |
420 |
Pořadí / Rozdíl |
2. / -35 |
3. / -57 |
1. / 0 |
4. / -62 |
3.hráč |
261 |
245 |
274 |
191 |
Celkem |
708 |
670 |
756 |
611 |
Pořadí / Rozdíl |
2. / -48 |
3. / -86 |
1. / 0 |
4. / -145 |
4.hráč |
262 |
167 |
205 |
235 |
Celkem |
970 |
837 |
961 |
846 |
Pořadí / Rozdíl |
1. / 0 |
4. / -133 |
2. / -9 |
3. / -124 |
5.hráč |
242 |
229 |
241 |
207 |
Celkem |
1212 |
1066 |
1202 |
1053 |
Pořadí / Rozdíl |
1. / 0 |
3. / -146 |
2. / -10 |
4. / -159 |
6.hráč |
224 |
266 |
238 |
184 |
Celkem |
1436 |
1332 |
1440 |
1237 |
Pořadí / Rozdíl |
2. / -4 |
3. / -108 |
1. / 0 |
4. / -203 |
Hrací systém
12.3.2008 - 15:00 ČF1: Slamont - OHM - Prodejx - Lvice
17.3.2008 - 15:00 ČF2: C.H.A.N.C.E. - Kontakt - Kotelna - Štíři
Čtvrtfinálové turnaje Poháru. Každého turnaje se zúčastní 4 družstva, které postoupí ze základní části.
Družstva se do turnajů rozdělí podle klíče: 1-4-5-8 a 2-3-6-7. Hraje se na 6×60 hs blokovým způsobem,
hráči nastupují dle relativního umístění družstev v pořadí: 3-4-1-2, na dráhu č.1 nastupuje hráč
z lépe umístěného družstva (Příklad: v první dvojici hrají první hráči 5.družstva a 8.družstva
ze základní části, ve druhé dvojici první hráči z 1. a 4.družstva, následují druzí hráči
5. a 8.družstva atd. a končí šestí hráči 1. a 4.družstva). Pořadí v turnaji se určí dle běžných
kritérií: celkem, dorážka, chyby. Do semifinále postupují první dva celky z každého turnaje.
|
Dr.č.1 |
Dr.č.2 |
|
|
Dr.č.1 |
Dr.č.2 |
15:00 |
Slamont - 1 |
Prodejx - 2 |
|
15:00 |
Kotelna - 1 |
Štíři - 1 |
15:30 |
Slamont - 2 |
OHM - 2 |
|
15:30 |
C.H.A.N.C.E. - 1 |
Kontakt - 1 |
16:00 |
Prodejx - 3 |
Lvice - 3 |
|
16:00 |
Kotelna - 2 |
Štíři - 2 |
16:30 |
Slamont - 3 |
OHM - 3 |
|
16:30 |
C.H.A.N.C.E. - 2 |
Kontakt - 2 |
17:00 |
Prodejx - 4 |
Lvice - 4 |
|
17:00 |
Kotelna - 3 |
Štíři - 3 |
17:30 |
Slamont - 4 |
OHM - 4 |
|
17:30 |
C.H.A.N.C.E. - 3 |
Kontakt - 3 |
18:00 |
Prodejx - 5 |
Lvice - 5 |
|
18:00 |
Kotelna - 4 |
Štíři - 4 |
18:30 |
Slamont - 5 |
OHM - 5 |
|
18:30 |
C.H.A.N.C.E. - 4 |
Kontakt - 4 |
19:00 |
Prodejx - 6 |
Lvice - 6 |
|
19:00 |
Kotelna - 5 |
Štíři - 5 |
19:30 |
Slamont - 6 |
OHM - 6 |
|
19:30 |
C.H.A.N.C.E. - 5 |
Kontakt - 5 |
|
|
|
|
20:00 |
Kotelna - 6 |
Štíři - 6 |
|
|
|
|
20:30 |
C.H.A.N.C.E. - 6 |
Kontakt - 6 |