2.liga 2003-2004

6.hrací den

29.10.2003

Favorité opět vítězně

Odolenka zdolala po vyrovnaném boji podstatně zlepšené Logistiky. Štíři s přehledem přehráli slabě hrající Pekelníky. Favorit C.H.A.N.C.E. porazil dle výsledku jasně Cech III, ale přesto remíza visela ve vzduchu až do posledních hodů.

Odolenka – Logistici 8 : 0 1189 : 1103 ( 104:100 | 100:94 | 539:525 | 446:384 )
D: Skalická D. 222, Skalický V. 184, Klodner I. 118, Šipka M. 183, Jámová J. 252, Šimáček P. 230
H: Frauendorferová B. 191, Kohlíček V. 132, Vocelka J. 240, Mareček K. 147, Klofáč F. 189, Tóth K. 204

Logistici podali velmi zlepšený výkonem, který byl velmi příjemným oživením tohoto hracího dne 2.ligy. Jejich smůlou bylo, že i Odolenka zahrála své letošní maximum a navíc koncovky jednotlivých her dobře zvládla. Nicméně Logistici si kanára přece jen asi úplně nezasloužili.
V obou malých hrách vedli po půlce Logistici shodně o 9 bodů, Odolence se podařilo skóre vždy otočit a malý náskok poté udržet. Na Plzeňce vedli Logistici v první třetině, poté šla do vedení Odolenka a po velmi vyrovnaných výkonech soupeřících dvojic svůj malý náskok udržela do konce. Na Honerech byla pozici Odolenky jasnější, když rozhodla již na 1.dráze (+54).

Štíři – Pekelníci 8 : 0 1180 : 1002 ( 109:100 | 75:61 | 528:459 | 468:382 )
D: Kolísek K. 240, Stejskalová J. 247, Knotek P. 160, Stejskalová L. 205, Zimová Z. 175, Vyhnálková M. 153
H: Štolc J. 117, Triži Š. 182, Vejvar B. 136, Svoboda J. 174, Dlouhý S. 187, Šiba J. 206

Pekelníci si vybrali svůj zatím nejslabší den a navíc když Štíři zahráli naopak své letošní maximum, nemohl zápas skončit jinak než jasnou výhrou Štírů.
V malých hrách Štíři postupně zvyšovali svůj náskok dvojici za dvojicí a Pekelníci zabrali vždy v posledních dvou položkách, ale to již bylo pozdě. Ve velkých hrách byla situace přehlednější - Štíři jasně dominovali a přes několik výpadků byl jejich náskok jednoznačný.

C.H.A.N.C.E. – Cech III 6 : 2 1253 : 1153 ( 100:107 | 122:91 | 565:516 | 466:439 )
D: Diosegi Š. 237, Kupčík A. 197, Duspiva R. 111, Pollnerová H. 212, Páv J. 233, Krotký J. 263
H: Kříž J. 182, Kříž R. 202, Dlouhý P. 199, Cháberová K. 177, Ondrejka Z. 231, März J. 162

Favorizovaná C.H.A.N.C.E. ztratila Dorážku - jeden kopec je přece jen málo. Rohy i Plzeňky měly podobný průběh - celkem vyrovnaná první polovina a převaha C.H.A.N.C.E. ve druhé půli. Na Honerech se situace vyvíjela velmi příznivě pro Cech III, který s výjimkou stavu po 7.položce stále vedl (nejvíce o 38 po 5.položce), po třech čtvrtinách ještě o 37, náskok se pak začal zmenšovat, ale do finiše šel Cech III stále se 17 body k dobru. Pak nastalo ale zatmění v podobě 6 bodů a vše bylo rázem jasné pro C.H.A.N.C.I., která se touto výhrou vrátila na čelo tabulky.